FAQ

Kdy najdu v archivu přednášek všechna sdělení?

UPDATE k 2. 12. 2021 - pro velký zájem je videoarchiv prodloužen až do 31. 1. 2022. Přednášky tak zůstávají stále dostupné, ale již bez možnosti získání kreditů.

Do videoarchivu přednášek, který bude k dispozici až do 30. 11. 2021, budou umístěny pouze přednášky, ke kterým dali jejich autoři souhlas. Archiv budeme zpracovávat postupně, protože po technické stránce zajišťuje odborný program několik pracovišť a je potřeba postupně předat a upravit všechny přednášky. Jako první zveřejníme od 18. 10. 2021 záznam hlavního programu vysílaného z TV studia. Další části programu budou postupně přidávány tak, aby byl archiv nejpozději do konce října kompletní. Archiv bude dostupný na adrese www.vysilame.tv/kongrescrs2021.

Jak je akce akreditována a kdy budou rozesílány certifikáty o účasti?

Kongres je pořádán dle Stavovského předpisu ČLK č. 16 a v rámci postgraduálního vzdělávání bude ohodnocen kredity pro lékaře:

  • 12. 10. 2021, Hlavní program vysílaný z TV studia - 6 kreditů
  • 13. 10. 2021, Vědecká sdělení - 2 kredity
  • 14. – 15. 10. 2021, Specializační kurzy - akreditovány dle pravidel Ministerstva zdravotnictví České republiky
  • 16. 10. 2021, Program mladých radiologů – 6 kreditů

Videoarchiv kongresu a pravidla akreditace

Záznam všech přednášek bude ke zhlédnutí v archivu akce, a to po jejich zpracování postupně od 18. 10. do 30. 11. 2021. Každý přednáškový den je akreditovaný zvlášť a pro získání kreditů je vždy potřeba zhlédnout alespoň 80% odborného programu daného dne. Kredity za program ve dnech 12. a 13. 10. bude možné získat i za zhlédnutí odborného programu v archivu akce až do 30. 11. 2021. Ostatní části programu budou v archivu dostupné také, ale již bez možnosti získání kreditů.

UPDATE k 2. 11.: Kvůli technickým problémům nebude v archivu bohužel dostupný program z 13. 10. (vědecká sdělení), zajišťovaný Radiologickou klinikou, Lékařskou fakultou UK v Plzni. Omlouváme se všem účastníkům i přednášejícím dané sekce a děkujeme za pochopení.

UPDATE k 2. 12. 2021 - pro velký zájem je videoarchiv prodloužen až do 31. 1. 2022. Přednášky tak zůstávají stále dostupné, ale již bez možnosti získání kreditů.

Rozeslání certifikátů proběhne po uzavření archivu v týdnu od 13. 12. 2021 na e-mail uvedený při registraci.

Musím se na specializační kurzy registrovat do systému organizátorů, i když nemám zájem o certifikát o absolvování kurzu?

Nemusíte, ale přednášky pak uvidíte až se zpožděním v archivu akce. Na živý přenos mají přístup pouze řádně registrovaní účastníci. Více informací o registraci na kurzy naleznete v sekci Program pod daným kurzem.

Nefunguje mi živé vysílání z TV Studia (12. 10. 2021) – kde může být chyba?

  • Špatně zkopírované heslo – Často se stává, že při kopírování hesla „vypadne“ první či poslední písmenko nebo naopak se před heslem zkopíruje i mezera
  • Špatně přepsané heslo – Některé znaky se snadno zamění (např. písmeno O a číslice 0), doporučujeme heslo nepřepisovat, ale zkopírovat
  • Zastaralý prohlížeč – Pro sledování živého vysílání doporučujeme aktuální verzi Google Chrome. Problémy mohou nastat hlavně v případě staršího Internetu Explorer, který již není delší dobu podporován.
  • Nevyhovující připojení k internetu – Pokud sledujete živé vysílání na sdílené lince (bytový dům apod.), může rychlost internetu kolísat v závislosti na vytížení sítě dalšími uživateli. Doporučujeme snížit v okně pro přehrávání kvalitu streamu na minimum.
  • Blokace živého vysílání – Některé sítě mohou vysílání automaticky blokovat/zpomalovat (nemocniční internetová síť apod.). V tom případě doporučujeme vyzkoušet živé vysílání např. přes mobilní internet nebo přednášky shlédnout později v archivu akce.

Nepomohlo ani tohle? Kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou (+420 607 190 210, pancochova@solen.cz).

Kdy budou odeslány přístupové údaje na on-line variantu kongresu?

Unikátní kód na hlavní program vysílaný z profesionálního TV studia (12. 10. 2021), který slouží zároveň i pro následný přístup do archivu akce, obdržíte na e-mail uvedený při registraci v pátek 8. 10. 2021. Přihlašovací údaje na ostatní části programu, které technicky nezajišťuje společnost Solen, s.r.o., budou zveřejněny na těchto webových stránkách nebo rozeslány všem registrovaným zvlášť také v týdnu před akcí.

Kde najdu své ČLK ID?

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

Jak se mohu na kongres zaregistrovat?

Po kliknutí na tlačítko REGISTRACE stačí vyplnit jednoduchý formulář, následně budete kontaktováni naším týmem a bude vám poslána faktura.

Chci udělat hromadnou přihlášku, jak mám postupovat?

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně. Kontaktujte, prosím, paní Elišku Pančochovou (registrace@solen.cz;  +420 607 190 210), která vám poskytne více informací.

Kdy mohu očekávat podklady k platbě?

Fakturu za zaplacení poplatku zasíláme průběžně na e-mail uvedený při registraci.

Startujeme on-line živé vysílání
Živé vysílání v termínu 3. a 4. června od 9:00 hodin sledujte na https://www.vysilame.tv/neubrno2021

VIDEOARCHIV PŘEDNÁŠEK

Možnost shlédnutí přednášek prodloužena do 31. 1. 2022!
crossmenuchevron-down